XO M20

Smart hodinky Sport M20 XO (strieborné) Starajte sa o svoje zdravie a fyzickú kondíciu s inteligentnými hodinkami Sport M20 XO! Inteligentné hodinky ponúkajú množstvo funkcií,...
33 €
Doprava 2,5 €,Info v obchode
Doporučená ponuka SmartWear.sk
Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (1)

Na sklade • 1 variant2,95 €1 203 neoverených recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

Popis produktu

Smart hodinky Sport M20 XO (strieborné) Starajte sa o svoje zdravie a fyzickú kondíciu s inteligentnými hodinkami Sport M20 XO! Inteligentné hodinky ponúkajú množstvo funkcií,...

Parametre produktu

Výrobca
Určenie
unisex
Typ displeja
IPS
Veľkosť púzdra
38.3 mm
Uhlopriečka displeja
1.86 palce
Slot pre SIM
nie
Hybridné hodinky
nie
Vodoodolnosť a prachuvzdornosť
áno
NFC
nie
Pre deti
nie

Parametre produktu

Výrobca
Určenie
unisex
Typ displeja
IPS
Veľkosť púzdra
38.3 mm
Uhlopriečka displeja
1.86 palce
Slot pre SIM
nie
Hybridné hodinky
nie
Vodoodolnosť a prachuvzdornosť
áno
NFC
nie
Pre deti
nie

Popis produktu

Smart hodinky Sport M20 XO (strieborné)

Starajte sa o svoje zdravie a fyzickú kondíciu s inteligentnými hodinkami Sport M20 XO! Inteligentné hodinky ponúkajú množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu sledovať vaše zdravie, vrátane: sledovanie srdcovej frekvencie, spánku a hladiny kyslíka v krvi. Poskytuje až 5 dní prevádzky a je vybavený veľkým 1,86" HD displejom, ktorý Vám uľahčí používanie. Zariadenie vás bude informovať aj o prichádzajúcich správach, pomôže vám nájsť telefón alebo odfotiť. Za zmienku stojí aj vstavaný hlasový asistent AI, ako aj vodotesné prevedenie IP67.

Veľký displej

Pohodlné ovládanie inteligentných hodiniek umožňuje veľký HD displej s uhlopriečkou 1,86" a rozlíšením 240 x 280. Okrem toho si výberom z dostupných motívov ľahko prispôsobíte vzhľad obrazovky podľa svojich preferencií. Hodinky navyše automaticky pripínajú najpoužívanejšie aplikácie na lištu skratiek, vďaka čomu získate ešte rýchlejší prístup k obľúbeným funkciám.

Váš každodenný pomocník

Inteligentné hodinky Sport M20 boli vybavené inteligentným hlasovým asistentom AI, ktorý odpovie na všetky vaše otázky, zapne hudbu na vašom smartfóne alebo zavolá vybranej osobe. To však nie je všetko, čo ponúka! Pomocou inteligentných hodiniek môžete tiež pohodlne ovládať fotoaparát - stačí potriasť zápästím a odfotiť! Môžete tiež použiť funkciu nájsť telefón.

Sledujte svoje zdravie

Majte pod kontrolou zmeny prebiehajúce vo vašom tele! Inteligentné hodinky ponúkajú funkciu sledovania srdcového tepu, ako aj hladiny kyslíka v krvi. Vďaka tomu môžete priebežne sledovať svoj zdravotný stav a okamžite reagovať na akékoľvek rušivé zmeny. K dispozícii je tiež monitorovanie spánku, ktoré vám pomôže zlepšiť kvalitu spánku. Zariadenie vám tiež pripomenie, aby ste sa po dlhom sedení pohli.

Ešte viac vybavenia

Teraz si môžete byť istí, že vám neunikne žiadna dôležitá správa! Po pripojení inteligentných hodiniek k telefónu cez Bluetooth budete okamžite dostávať všetky upozornenia o prichádzajúcich hovoroch, správach a upozorneniach z vašich sociálnych sietí! Okrem toho môžete ľubovoľne telefonovať alebo používať kalkulačku.

Odolné a vodeodolné

Inteligentné hodinky M20 sú ideálne pre každodenné aktivity. Jeho pohodlný dizajn vám poskytne bezkonkurenčné každodenné pohodlie a bude tiež zaujímavým doplnkom každého stylingu. Vyznačujú sa tiež vodeodolnosťou IP67 – inteligentné hodinky tak môžete bez obáv používať pri tréningu, plávaní či umývaní rúk. Poskytuje až 5 dní práce, v prípade potreby ho jednoducho nabijete pomocou magnetického nabíjacieho kábla. Pamäť zariadenia je navyše 64 MB. špecifikácia:

Producent

XO

Model

M20

Farba

Strieborná vodeodolný

IP67 displej 1,86" HD

Rozhodnutie 240 x 280

Procesor

ZK8918C

Verzia Bluetooth

BT 3.0/5.0

Typ batérie lítium

Kapacita batérie 240 mAh

Čas používania do 5 dní

App

Hryfine

Dĺžka popruhu 228,1 mm

Rozmery 44 x 38,3 x 13,55 mm

Materiál

Zliatina zinku

Materiál popruhu

Silikón .table-wrapper{width:100%;overflow-x:auto}.table-wrapper>table{border-spacing:0}.table-wrapper>table>tbody>tr>td,.table-wrapper>table>tbody >tr>th{padding:10px 35px;text-align:left}.table-wrapper>table>tbody>tr>th{vertical-align:top}.table-wrapper>table>tbody>tr:nth-child( párne){background-color:#f7f7f7}

Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Info v obchodeDoplnkové služby2,5 €96 % • 656 recenziíĎalšie informácie

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.