Xiaomi Mi Watch

Hľadáte hodinky, ktoré nedáte dole zo zápästia vo dne ani v noci? Také, ktoré sa stanú vaším sparing partnerom pri tréningu? Potom sú pre vás Xiaomi Mi Watch tou správnou voľbou. Ponúkajú množstvo cvičebných režimov, veľa zdravotných funkcií, ultra dlhú výdrž batérie a vodotesnosť 5 ATM, vďaka ktorej si ich bez obáv môžete zobrať do sprchy aj do bazéna.

Skvelé spracovanie

Na dizajne hodiniek si dal výrobca veľmi záležať. Mi Watch sa pýšia 1,39“ displejom s vysokým rozlíšením a perfektnou čitateľnosťou na priamom slnku. To oceníte nielen pri sledovaní času, ale aj pri kontrole notifikácií a ďalších informácií. Takisto konštrukcia je dokonale premyslená. Hodinky sú mimoriadne ľahké, takže ich na zápästí nebudete ani cítiť.

Určenie
Vodoodolnosť a prachuvzdornosť
NFC
Pre deti

• , zakúpené v Pilulka.sk

• Je to darček na Vianoce takže zatiaľ nemôžem posúdiť. Ale dúfam že priateľke sa bude páčiť.
  • , zakúpené v Pilulka.sk

• Dlhá výdrž batérie, rýchle nabitie,hodinky sú ľahké, ani neviem že ich mám na ruke.

zatial som spokojný

Vodoodolnosť a prachuvzdornosť
NFC
Pre deti

Ukážte svoj štýl

Vystúpte z davu a prispôsobte vzhľad hodiniek svojim predstavám. Na výber máte šesť nových farebných variantov remienkov – dokúpiť možno béžový, modrý, čierny, zelený, oranžový či žltý. Ešte väčšiu možnosť prispôsobenia získate voľbou ciferníka, ktorých je v ponuke viac ako 100. Či už fandíte technológiám, mechanike, športu či kresleným filmom, určite si vyberiete.
Ukážte svoj štýl

Presné GPS

Chcete dokonale presné údaje o vašich športových výkonoch? Máte ich mať! Vstavaný GPS čip Airoha podporuje synchrónne určovanie polohy pomocou štyroch lokalizačných systémov: GPS, GLONASS, Galileo a BDS. Vďaka nemu budete mať presné informácie o vašej polohe i zdolaných kilometroch.
Presné GPS

Výnimočná výdrž

Mi Watch ponúkajú extra dlhú výdrž batérie, vďaka ktorej nebudete musieť nabíjať až 16 dní pri bežnom používaní. V úspornom režime vydržia hodinky až 22 dní. Obmedzovať sa nemusíte ani pri náročných športových aktivitách – GPS čip v hodinkách zaznamenávajúci údaje o vašej polohe a pohybe je natoľko úsporný, že zvládne až 50 hodín nepretržitej prevádzky.
Výnimočná výdrž

Detekcia aktivity

Svoje cvičenie môžete zahájiť jednoducho klepnutím na tlačidlo Šport. V prípade, že na to zabudnete, urobia to Mi Watch za vás. Tieto hodinky totiž dokážu automaticky rozpoznať, keď začnete cvičiť, a začnú sledovať vašu aktivitu. Rovnako tak zaregistrujú aj prestávku v cvičení, takže údaje o vašej fyzickej aktivite budete mať naservírované s maximálnou presnosťou.
Detekcia aktivity

Aktivity pre každého

Hodinky Mi Watch disponujú 17 profesionálnymi režimami cvičenia a ďalšími 100 rozšírenými režimami cvičenia. Či už fandíte chôdzi, behu, plávaniu, švihadlu či cyklistike, určite si z ponuky vyberiete. Opomenúť nemožno ani výkonný algoritmus Firstbeat, sledujúci viac ako 30 rôznych údajov od rýchlosti a spálených kalórií až po srdcovú frekvenciu.
Aktivity pre každého

Zdravie pod kontrolou

Vďaka zdravotným funkciám, ktoré hodinky dostali do vienka, budete mať dokonalý prehľad o svojom fyzickom stave. Tento model meria hladinu kyslíka v krvi, sleduje srdcovú frekvenciu, monitoruje kvalitu vášho spánku, vitálne funkcie aj stres. Aby toho ale nebolo málo, je tu funkcia dychových cvičení, ktorá vás v priebehu pár minút zbaví fyzického i psychického napätia.
Zdravie pod kontrolou

Hodinky pre efektívnejšie športovanie

Už veľa krát ste chceli začať športovať ale stále vám chýbala tá správna motivácia? S kúpou Xiaomi Mi Watch nezískate len inteligentné hodinky ale aj svojho osobného trénera. Toto malé šikovné zariadenie disponuje pestrou škálou funkcií, športových režimov a tiež inteligentných senzorov, ktoré vám dopomôžu k ešte lepším výsledkom. Ponúknu vám tiež štýlový dizajn v čiernej farbe s prispôsobiteľnými ciferníkmi, presnú GPS a tiež batériu s výdržou až 16 dní. Tieto hodinky budú skvelým doplnkom nie len na šport ale aj do spoločnosti.

Špičkový displej

Tieto inteligentné hodinky sa môžu pochváliť perfektne čitateľným displejom s uhlopriečkou 1.39". Je navyše chránený Krycím sklíčkom Corning Gorilla Glass3, takže sa nemusíte obávať poškriabania. O krásne a presné zobrazenie farieb, vynikajúcu čitateľnosť aj na slnku a tiež nízku spotrebu sa postará technológia AMOLED. Tiež si budete môcť pohodlne zobraziť čas a namerané hodnoty jednoduchým otočením zápästia vďaka funkcii Always-On Display.

Hodinky ako váš osobný tréner

So Xiaomi Mi Watch získate podporu 17 profesionálnych režimov ako napríklad beh, plávanie, cyklistika, joga atď. Okrem týchto si budete môcť vybrať aj zo sto ďalších cvičebných režimov. S tými to hodinkami budete môcť presne sledovať a analyzovať viacero kľúčových ukazovateľov ako je pulz, rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie. So Xiaomi Mi Watch získate maximálny efektívny tréning.

Automatická detekcia cvičenia

Tieto fitness hodinky dokážu automaticky detegovať začiatok aj prerušenie tréningu. Takže sa nemusíte obávať, žeby hodinky nestihli niečo zaznamenať. Hodinky tiež disponujú funkciou pre meranie saturácie kyslíka, takže budete mať ešte lepšiu predstavu o svojej kondičke.

Množstvo inteligentných funkcií

Medzi dôležité funkcie týchto hodiniek patrí určite monitoring spánku. Tá dokáže monitorovať váš spánok v jednotlivých fázach a tiež vám dá spätnú reakciu, aby ste si mohli zlepšiť spánkové návyky. Všetky životné funkcie vám zmeria monitoring vitálnych funkcií. Xiaomi Mi Watch tiež disponujú aplikáciou na meranie hladiny stresu, dýchacie cvičenia pre uvoľnenie fyzického a psychického stavu aby ste si mohli získať lepšiu rovnováhu medzi súkromným a pracovným životom.

Nepretržitý monitor srdca a špičkové GPS

Hodinky disponujú senzormi novej generácie s integrovanými PPG biosenzormi. Tie budú nepretržite zaznamenávať srdcovú frekvenciu či už počas intenzívneho cvičenia. Ak vám hodinky namerajú vysoké hodnoty, okamžite vás upozornia. Tiež si budete môcť uložiť krivku srdcového pulzu za posledných 30 dní. V hodinkách je tiež integrovaný 12 nm čipom Airoh GPS. Ten podporuje synchrónne určovanie polohy za pomoci štyroch hlavných navigačných systémov. čip funguje v spolupráci s prispôsobenými algoritmami optimalizácie najazdených kilometrov, čo spresní určovanie polohy a zaznamenávanie pohybu.

Batéria, ktorá vydrží

Športové hodinky Xiaomi Mi Watch využívajú Al Algoritmy s extrémne nízkou spotrebou energie, čo zaručí predĺženú životnosť batérie. Bežné používanie zaručí 16 dní, úsporný režim dokonca až 22 dní a s vonkajším športovým režimom so zapnutou GPS 50 hodín. Praktická magnetická nabíjačka vašim hodinkám jednoducho doplní šťavu a to len tak, že ich na ňu položíte.

Technické špecifikácie:
Rozmery (bez výčnelkov): 45,9 x 53,3 x 11,8mm
Šírka remienka: 22mm
Váha: 32g
Materiál: Nehrdzavejúca oceľ (46,2mm)
Displej: 1,39" AMOLED displej
Rozlíšenie: 454 x 454 pixelov
RAM: 16MB; ROM: 1GB
Konektivita: Bluetooth 5.0
Senzory: Senzor srdcového rytmu, senzor zrýchlenia, gyroskop, geomagnetický senzor, baraceptor, snímač okolitého svetla, SpO2 senzor
Určovanie polohy: GPS, Glonass, BDS, Galileo

• GPS (1)
  • displej (1)
  • NFC (1)

• , zakúpené v Pilulka.sk

• Hodinky boli fajn, plusy sú spomenuté inými užívateľmi.
    • Písané mali odolnosť 5 ATM. Po 1 1/2 roku používania na plávanie vo voľnej vode /nie potápanie/ sa orosili, začali samé prepínať funkcie a nešli vypnúť. Servis sa vyjadril že sú zaoxidovane a nedajú sa opraviť!

VIVAT CHINA!!!

zatial som spokojný

• Váha
    • Dizajn
    • Výdž batérie bez always on funkcie cez 2 týždne
    • Fungujú s Iphonom v pohode
    • Občas meranie pulsu poskočí

Cena/výkon asi top v tejto kategórií.

• Dlhá výdrž batérie
    • Gps
    • Displej
    • Notifikácie
    • Uzavrenosť aplikácie mi fitness
    • Nie sú nfc platby, od vyšších modelov
    • Nepresné meranie energie na deň

Produkt postačuje pre priemerného rekreačného športovca a pre využiteľnosť na bežný život. Produkt odporučám osobám, ktorí potrebujú hodinky na bežné užívanie.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Krásny dizajn
    • Nepresné meranie
    • Po 3 mesiacoch začal blbnut... Stále reagoval ,ako keby som stláčala displej

• Super cena a vyhotovenie
    • Nezaznamenáva spánkový režim
  • , zakúpené v MobilPC.sk

• Ideálne a jednoduché smarthodinky pre syna v češtine
    • Aplikácia nie je v slovenčine, ani v češtine
  • , zakúpené v Alza.sk

• Ľahké za dobru cenu zo všetkým čo majú mať veľká spokojnosť
    • Aplikácia tam dávam mínus lebo neviem nastaviť iný jazyk iba krajinu ale je dosť možné že som len mantavà