Samsung Gear Fit2 SM-R360

S náramkom Gear Fit 2 sa budete cítiť naozaj slobodní – či už sa vyberiete na výlet na bicykli alebo sa pôjdete len tak prebehnúť. Informácie o vašej polohe z GPS, štatistiky o rýchlosti pohybu aj svojej priemernej rýchlosti budete mať neustále pri sebe. Náramok vám pomôže nastaviť aj správne tempo – meria totiž srdcovú frekvenciou a rozozná, či už podávate maximálny výkon, alebo môžete ešte pridať. Okrem toho rozlíši, čomu sa práve venujete a podľa toho upraví svoje nastavenie. Informácie sa zobrazujú na displeji Super AMOLED v jednom z viacerých grafických prevedení. Aby sa náramok dokonale prispôsobil vášmu zápästiu, môžete si vybrať z niekoľkých veľkostí.

Behajte bez starostí

Náramok Gear Fit 2 sa o vás postará bez toho, aby ste museli mať pri sebe smartphone. Počas behania alebo bicyklovania získate slobodu a pomocou GPS budete mať prehľad o trase a neprídete ani o záznam štatistík.

GPS

• vstavané GPS a MP3 s bluetooth
    • práca s notifikáciami z telefónu
    • výdrž
    • Samsungom obmedzený app store

S Gear Fit 2 som spokojný, nakoľko sa mi veľmi páči a spĺňa to čo som požadoval. Nie je nutné mať pri sebe telefón ak si chcete zaznamenať beh, alebo jazdu na bicykli. Výdrž je u mňa cca 2 dni, ale nerobím mi to zatiaľ problém, nakoľko mám sedavú prácu a môžem ho dať nabíjať kým sedím za PC :) a na poobednajšie aktivity je teda pripravený. Viac ma mrzí obmedzenie, ktoré dáva Samsung na svoj Appstore, kde nedovolí vývojárom publikovať všetko, čo by vedeli, ale musia to jednoducho len "skryť" do Watch face (Nájdete tam aj ovládanie foťáku, alebo GPS navigáciu). Telefón mám Samsung, takže spojenie s náramkom bolo bezproblémové. Tiež trocha zamrzí, že Samsung Health neponúka web interface. Čo sa týka synchronizácie z S Health, tak som to vyriešil takto:
    Z S Health do Google Fit, cez Health Sync.
    Z S Health do Endomondo, cez Strava a Tapiriik.
    Takto to vyzerá, že má ten náramok plno nedostatkov, ale aj napriek tomu sa mi veľmi páči, som s ním spokojný a momentálne by som nemenil.

• s hodinkami som spokojny
    • - ak zapnem vsetky sluzby co hodinky ponukaju, tak vydrz baterie je maximalne 2 dni - inak, vdrzia 7-8 dni
    • - ak ich chete hodinky sparovat s telefonom, tak treba nainstalovat minimalne 3 samsung aplikacie + S Health (optional)

vyborny produkt

Veľkosť úložiska
4 GB
30 g

Aktivita pod dohľadom

Váš náramok automaticky rozozná, či trénujete na bežeckom páse u vás doma alebo v prírode – a prispôsobí tomu údaje, o ktorých vás bude informovať. Získate prehľad o čase, srdcovej frekvencii, priemernej rýchlosti, štruktúre terénu a takisto spálených kalóriách.
Aktivita pod dohľadom

Mnoho možností zobrazenia

Gear Fit 2 zobrazuje požadované údaje na dostatočne veľkom 1,5 palcovom displeji Super AMOLED. Môžete si vybrať z niekoľkých grafických prevedení doplnených fitness aplikáciami, ktorých úlohou je motivovať vás k tým najlepším športovým výkonom.
Mnoho možností zobrazenia

Súťažte s priateľmi

Prepojte svoj náramok so smartphonom a porovnajte svoje výkony s vašimi priateľmi. Pomôže vám s tým aplikácia S Health. Hoci pobežíte sami, vždy budete vedieť, ako ste na tom v porovnaní s ostatnými športovcami.
Súťažte s priateľmi

Náramok pre každého

Náramok si môžete vybrať v troch farebných prevedeniach – modrej, čiernej a ružovej – a dvoch veľkostiach S a L, ktoré sa prispôsobia každému zápästiu.
Náramok pre každého

Pre relax zábavu, alebo na šport Vám spoločnosť Samsung prináša na trh skvelé multifunkčné náramkové smarthodinky a fitness náramok v jednom - SAMSUNG Gear Fit 2. Fitness náramok pracuje na báze mikropočítača s mnohými funkciami. Tak napríklad jeho útroby ukrývajú dvojjadrový 1GHz procesor, 512 RAM pamäte a 4 GB internej pamäte, ktorá poslúži na ukladanie najrôznejších dát. Z funkcií okrem klasických funkcií nastavených pre športovú činnosť, ako sú senzor srdečného tepu, barometer, krokomer, meranie spálených kalórií, či meranie vzdialeností, toto šikovné zariadenie poskytne tiež svoj akcelerometer, gyroskop, hodinky , hudobný prehrávač a GPS v jednom. Všetko si bezstarostne môžete prehliadať na jeho štýlovom 1,5“ LCD displeji s krásnymi farbami. Náramok má certifikáciu IP68.

Dokumenty

• Rozbalení chytrého náramku Gear fit 2 a první dojmy.

Zobraziť video recenziu

• - dobrá výdrž batérie
    • - dajú sa nastaviť typy behov - spaľovací, kondicný a pod.
    • - dá sa behať bez mobilu, vtedy sleduje rýchlosť, tep a trasu
    • - nedajú sa nastaviť programy behu z SHealthu: 5 km beh, 10 km beh a pod.
    • - pri behu s mobilom nie je možné ho nastaviť ako snímač tepu
    • - zavádzajúca reklama o jeho použiteľnosti - možnosť úplnej náhrady mobilu GearFitom2 pri športe iba pri rekreačnom športe.

Chcel som nahradiť mobil pri behu a behať iba s Gear Fitom2. Toto je však možné iba pri rekreačnom behu. Odporúčam iba ako módny doplnok, pre športovcov neodporúčam:
    1. Bez možnosti nahratia programov behu z SHealthu je to iba módny doplnok na občasné používanie.
    2. Pri behu s mobilom (v prípade používania programov behu) zase nie je možné ho nastaviť ako snímač tepu.
    Odporúčam vývojárom rozšíriť softvér GearFitu2 o uvedené možnosti.
    Za podobnú cenu sa dajú kúpiť aj oveľa profesionálnejšie pomôcky.

• , zakúpené v MP3.sk

• pekné
    • kompaktné
    • super displej
    • vstavané GPS a MP3 s bluetooth
    • práca s notifikáciami z telefónu
    • výdrž
    • Samsungom obmedzený app store

Z S Health do Google Fit, cez Health Sync.
    Z S Health do Endomondo, cez Strava a Tapiriik.

• Samsung Gear Fit 2 jsou hodinky a sport tester v jednom. Oproti svému předchůdci mají v sobě vestavěn GPS přijímač a veškeré trackovací funkce tedy fungují i bez použití mobilu.

Zobraziť video recenziu

• Ak radi rekreačne športujete, náramok Gear Fit2 môže byť zaujímavým spoločníkom. Aktivity zaznamenáva dobre, poteší GPS ...

Zobraziť celú recenziu na techbox.dennikn.sk

• Samsung posledné roky s pravidelnosťou predstavuje dva nové TOP modely naraz, ktoré medzi používateľmi vo svete technoló...

Zobraziť celú recenziu na digitalportal.sk

• + Vynikajúca autodetekcia činností
    • + Notifikácie z rôznych aplikácii
    • – Nabíjanie len pomocou dodanej redukcie
    • – Absencia automatickej regulácie jasu
    • – Málo funkcii aplikácie Gear Manager

Samsung posledné roky s pravidelnosťou predstavuje dva nové TOP modely naraz, ktoré medzi používateľmi vo svete technológií vyvolávajú obrovský záujem. Edge má zakrivený displej a „flatový“ je s normálnym displejom. Samsung Galaxy S7 Edge sa už predáva dlhší čas, my ho testuje dlhodobo. Spolu s ním sme otestovali aj ešte predprodukčnú vzorku smart hodiniek Gear Fit 2. Čo všetko ponúkajú?

• s hodinkami som spokojny

vyborny produkt

• krásny dizajn, pohodlné nosenie.

Hodinky som si kúpila v ružovom prevedení, farba oveľa krajšia ako na obrázku. Krásny, čistý display, ktorý nezasekáva a hneď reaguje. Viac funkcií, ktoré sa dajú podla seba nastaviť. vydrž baterky 4-5 dni, ale samozrejme závisí od používania.
    Krásne, šikovné hodinky, jednoduchá inštalácia s telefónom S6, maximálna spokojnosť!