Heureka.sk - nákupný radca

Filtrovanie:
Vyberte filtre

Najlacnejšie ponuky Motorola Moto 360

Motorola Moto 360 - Špecifikácia

Výrobca

Motorola

opraviť

Uhlopriečka displeja

1.36 palce

opraviť

Frekvencia procesoru

1.2 GHz

opraviť

Hmotnosť

54 g

opraviť

GPS

áno

opraviť

Exkluzívne smart hodinky Motorola Moto 360 prinášajú klasický decentný vzhľad hodiniek s okrúhlym ciferníkom na pole nositeľné elektroniky. Sú vybavené pokrokovým operačným systémom Android Wear, vynikajú vysokou odolnosťou IP67 a radom praktických funkcií, ktoré spríjemnia každodenný život s mobilnými technológiami a informáciami. Fitness funkcie udrží Vašu kondíciu v optimálnom stave. Na prvý pohľad hodinky upútajú pozornosť najmä nádherným kruhovým displejom, ktorý dodáva klasický decentný vzhľad, avšak keď sa rozsvietia je jasné, že máte na ruke modernú nositeľnú elektroniku nabitú radom funkcií. Displej je nielen elegantný, ale aj veľmi príjemný, s rozlíšením 320 × 290 pixelov a uhlopriečkou 1,56 palca je dostatočne jemný a vyzdvihnúť možno tiež dobrú čitateľnosť na slnku,...

celá špecifikácia

Recenzie Motorola Moto 360

Award

www.produktroku.sk

Pridané: 29. februára 2016

PRODUKT ROKU 2015

Víťaz súťaže ProduktRoku 2015, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Celá recenzia na www.produktroku.sk
Overený zákazník EDIS

Overený zákazník

Pridané: 20. septembra 2015

Zakúpený v EDIS

90%

Super

Overený zákazník MobilPC

g211

Pridané: 17. augusta 2015

Zakúpený v MobilPC

90%

Odporúča produkt
 • Perfektný dizajn
 • Praktické využitie
 • Dostatočný jas displeja aj na priamom slnku
 • Odolné voči prachu a vode (IP67)
 • Sklo odolné voči poškriabaniu (viackrát som "otestoval")
 • Podpora diktovania textu v slovenčine
 • Krátka životnosť koženého remienka
 • Režim ambient screen nie je kvôli výdrži batérie na celodenné použitie
 • Po otočení ruky trvá niekedy až cca 1 sekundu kým sa automaticky rozsvietia (dá sa urýchliť stlačením tlačítka)

Ikona inteligentných hodiniek moto360 konečne dostupná v e-shopoch na Slovensku za prijateľnú cenu. Nádherný dizajn, okrúhly screen, platforma Android Wear.

Počas prvých 2-3 dní som mal problémy s prehrievaním a nízkou výdržou, toto sa našťastie vyriešilo samo cca po 4 nabitiach batérie a update na najnovšiu verziu. Odvtedy vydržia jeden celý deň, pričom na konci dňa stále zostáva cca 30 - 50% batérie. Večer ich iba položíte do bezdrôtovej nabíjačky, pričom v tomto režime hodiny slúžia zároveň na nepretržité zobrazovanie času (podobne ako rádiobudík, ktorý som vďaka tomu mohol odpojiť). Úplné nabitie je na bezdrôtovú nabíjačku pomerne rýchle - trvá iba cca 1 hodinu. Ráno po vytiahnutí z nabíjačky sú dosť teplé, ochladia sa ale ihneď a potom už s prehrievaním nie je žiadny problém.

Ak patríte medzi rovnako "postihnutých" ľudí, ktorí neustále vyberajú z vrecka svoj telefón, tieto hodiny sa stanú neskutočným pomocníkom. Pri notifikácii (SMS / e-mail / ...) krátko zavibrujú a zobrazia podrobnosti, pri zvonení telefónu prerušovane vibrujú počas celého zvonenia. Keď sú hodiny pripojené k telefónu, máte možnosť nastaviť automatické vypnutie zvukov a vibrovania v telefóne - vďaka vibrovaniu na ruke sa dozviete o všetkom okamžite a diskrétne. Predtým som si musel neustále prepínať profil v telefóne (hlasný, tichý, vibrovanie počas meetingov, atď), vďaka hodinkám toto odpadá. Ak by sa náhodou stalo, že telefón niekde odložíte, dokážete si ho "prezvoniť" priamo z hodiniek (aj keď má tichý režim). Hodinky majú aj WiFi, čiže ak by ste boli mimo priameho dosahu telefónu, dokážu sa synchronizovať s telefónom aj touto cestou. Aplikácie stále pribúdajú - zatiaľ ide väčšinou o drobnosti ako Google Maps navigácia, počasie, fitness funkcie (vrátane vstavaného krokomera a merača pulzu), Google Keep, kalkulačka, no našiel som aj zaujímavosti typu diaľkový ovládač TV Samsung, webový prehliadač, alebo "baterku" - ide o naozaj drobnosť ktorá rozsvieti displej na bielo plným jasom, ale už mi viackrát pomohla (tým že sú hodiny na ruke máte k dispozícii obe ruky, a nemusíte v jednej držať na svietenie telefón). Google Wear je stále začínajúca platforma a treba s tým počítať, ale vývoj ide rýchlo dopredu.

Počítajte s tým, že štandardne dodávaný kožený remienok veľmi rýchlo vymeníte. Ten môj nevydržal ani mesiac - kvôli poteniu v letných horúčavách najprv farbil ruku, a neskôr sa objavili neodstrániteľné škvrny aj na prednej časti náramku. Na moto360 síce nenamontujete klasický bežne dostupný remienok kvôli výčnelkom v strede, našťastie sa ale dajú zohnať kvalitné neoriginálne oceľové remienky za 6 EUR aj s poštovným na aliexpress.com (hľadajte moto360 steel band).

Overený zákazník mobilonline.sk

Martin L

Pridané: 20. júla 2015

Zakúpený v mobilonline.sk

90%

Odporúča produkt
 • Krásny dizajn, notifikácie zo smartphonu, bezdrôtové nabíjanie, synchronizácia aj cez Wi-Fi, veľa dostupných skinov (cifernikov)
 • Slabšia výdrž - u mňa 1 deň

Jedny z najkrajších hodiniek, fungujú spoľahlivo aj z synchronizáciou, jednoduché gestá na ovládanie. Po kúpe a nastavení prebehla aktualizácia na verziu 5.1.1 bezproblémov. Jediná chybička je výdrž, no po celom dni nie je problém na noc ich dať z telefónom nabíjať.

Overený zákazník golias.sk

Lukas

Pridané: 9. júna 2015

Zakúpený v golias.sk

30%

Neodporúča produkt
 • dizajn
 • velmi slaba vydrz baterie, android wear je zatial velmi slaby.

Produkt som si vybral kvoli peknemu dizajnu- Sklamala vydrz baterie a nedostatky systemu.

» Všetky recenzie produktu (16)

Vývoj ceny Motorola Moto 360