Carneo U8

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v MP3.sk

Má všetko ako je v popise. Keď bol nejaký problém tak sme našli kontakt na značku Carneo na Slovensku a boli ochotní poradiť. Spárovalo sa aj s iphonom. Dá sa prehrávať hudba. Chceli sme ich pre 11 ročné dieťa,takže funkcie kompatibilné s iphonom plne postačujú/myslím aj pre dospelého,pretože nemám potrebu aby mi hodiny ukazovali upozornenia na messengeri a facebooku/. Ešte aj konkurenčná cena,len dúfam,že budú dlho slúžiť ☺

• nepodporuju ani slovencinu ani cestinu, takze zostava anglictina

• Pouzivam len krokomer

Produkt nemá žiadne parametre.

smartwatch k mobilným telefónom so systémom Android • dotykový displej • Bluetooth • fungujú ako športový tracker • zobrazujú vybrané notifikácia telefónu • farba: čierna Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

2zákazníci neodporúčajú produkt

• nepodporuju ani slovencinu ani cestinu, takze zostava anglictina

• Pouzivam len krokomer

• velmi som spokojni
    • dostačujúce

Účel na ktorý som ich kúpila spĺňajú. Som s nimi spokojná.

• jednoduché v ovládaní
    • jednoduché celkovo

Spokojnosť.

• vhodné pre dieťa
    • ľahké na obsluhu
    • sk lokalizácia

Odkedy ma deti videli s mojimi inteligentými hodinkami stále sa ma pýtali kedy im také zoženiem. A stalo sa. Kúpil som im tieto a nevedia si vynachváliť. Dlhá výdrž batérie, alarm proti strate, budík, notifikácie. Trošku to decká popohnalo k dochvilnosti a teraz si stále sledujú budík a čas. Odporúčam! Hlavne pre tých menších ☺

• ovládanie hudby z mobilu
    • notifikácie
    • jednoduchá kontrola

Hodinky sú pekné a vcelku zaujímavé. Produkt tejto značky mám v rukách prvýkrát a myslím že nie posledný. Odporúčam.

• dostačujúce
    • spĺňajú účel, teda notifikácie hovorov, sms, sociálne siete
    • môžem nimi ovládať hudbu v mobile

Som spokojná. Nič im nechýba a cena je v pomere k tomu čo dokážu prijateľná. Odporúčam.

• jednoduchá obsluha
    • ľahké

Hodinky príjemne prekvapili nielen mňa, ale aj môjho syna. Odporúčam.