ARMODD Silentwatch 5 Pro

82 %

Popis produktu

Inteligentné hodinky ARMODD Silentwatch 5 Pro sú určené všetkým, ktorí majú radi prehľad. Sú veľmi prispôsobivé, kompletne v slovenskom jazyku a tiež štýlové, aby sa vám skvele nosili pri každej príležitosti. Kovová konštrukcia s bezrámčekovým displejom v sebe ukrýva hodinky so širokou škálou využitia. Sledujte svoje zdravie, tep či tlak, fyzické výkony pri športe alebo odchádzajúce kroky. Hodinky sa pri tom všetkom postarajú o to, aby ste nepremeškali ani jediné upozornenie na správu či hovor.

Parametre produktu

Určenie
pánske
Typ displeja
IPS LCD
Veľkosť púzdra
46 mm
Uhlopriečka displeja
1.5 palce
Hmotnosť
54 g
Slot pre SIM
nie
Produktový rad
Armodd Silentwatch
Hybridné hodinky
nie
Vodoodolnosť a prachuvzdornosť
áno
NFC
áno

Recenzie

  Overený zákazník

  , zakúpené v smartomat.sk

  Odporúča produkt

  100 %
  • Dobre

  Overený zákazník Jano

  , zakúpené v ARMODD.SK

  Odporúča produkt

  100 %
  • Spokojný

  Overený zákazník

  , zakúpené v ARMODD.SK

  Neodporúča produkt

  40 %
  • Vzhľadom pekne
  • Ľahké na nosenie
  • Slabá výdrž batérie

Parametre produktu

Určenie
pánske
Typ displeja
IPS LCD
Veľkosť púzdra
46 mm
Uhlopriečka displeja
1.5 palce
Hmotnosť
54 g
Slot pre SIM
nie
Produktový rad
Armodd Silentwatch
Hybridné hodinky
nie
Vodoodolnosť a prachuvzdornosť
áno
NFC
áno

Popis produktu

Inteligentné hodinky ARMODD Silentwatch 5 Pro sú určené všetkým, ktorí majú radi prehľad. Sú veľmi prispôsobivé, kompletne v slovenskom jazyku a tiež štýlové, aby sa vám skvele nosili pri každej príležitosti. Kovová konštrukcia s bezrámčekovým displejom v sebe ukrýva hodinky so širokou škálou využitia. Sledujte svoje zdravie, tep či tlak, fyzické výkony pri športe alebo odchádzajúce kroky. Hodinky sa pri tom všetkom postarajú o to, aby ste nepremeškali ani jediné upozornenie na správu či hovor.

Hodinky pre náročných

Pokiaľ si potrpíte ako na výkon, tak aj na štýl, iste vás poteší prémiové spracovanie týchto šikovných hodiniek. Sú vyrobené z kovu, takže popri skvelom vzhľade sľubujú aj odolnosť. Ich displej disponuje vysokým rozlíšením 454 x 454 pixelov, čím je zaručená výborná čitateľnosť a farebnosť.

Hodinky pre náročných

Prehľad o zdraví ako na dlani

Pozdvihnite svoju zdravú životosprávu o úroveň vyššie. Tieto múdre hodinky vám pomocou pokročilého senzora budú sledovať a zaznamenávať tepovú frekvenciu, krvný tlak, EKG, saturáciu kyslíka v krvi, ale aj spámok. Celkový prehľad potom veľmi prakticky nájdete v mobilnej aplikácii.

Prehľad o zdraví ako na dlani

Sledujte svoju fyzickú aktivitu

Hodinky si poradia aj s náročnejšou fyzickou aktivitou. Chystáte sa športovať a radi by ste mali prehľad o svojom výkone? Na výber máte z 11 režimov športu, ako je napríklad beh, syklistika, joga alebo posilňovanie, takže si na svoje príde naozaj každý. Aj tieto informácie pre vás hodinky uložia do mobilnej aplikácie.

Sledujte svoju fyzickú aktivitu

Presne podľa vašich predstáv

Hodinky značky ARMODD sa vám dokonale prispôsobia. Vyberte si z galérie z viac ako 200 návrhov ciferníkov, alebo si vytvorte svoj vlastný. S týmito hodinkami už nikdy nič nepremeškáteupozornia vás na upozornia vás na prichádzajúci hovor, správu, email či notifikáciu. Navyše pre zistenie času nemusíte hodinky ani rozsvietiť, ciferník sa zobrazí aj po zhasnutí.

Presne podľa vašich predstáv

Skvelá výdrž batérie

Na jedno nabitie môžete všetky funkcie svojich hodiniek využívať až po dobu 20 dní. Potom ich veľmi jednoducho nabite pomocou bezdrôtového nabíjania. Používanie hodiniek ARMODD Silentwatch 5 Pro bude hračkou, pýšia sa totiž ako skvelým výkonom, tak aj veľmi jednoduchým a intuitívnym ovládaním.

Skvelá výdrž batérie

Naozaj veľký displej

Inteligentné hodinky ARMODD Silentwatch 5 Pro prinášajú doposiaľ najväčší 1,5″ displej s najvyšším rozlíšením 454x454 pixelov vo svojej triede. Verné podanie všetkých farieb, výborná čitateľnosť na priamom slnku a zobrazenie času aj po zhasnutí hlavného ciferníka. 

Volajte priamo z hodiniek a sledujte všetko od e-mailov až po tep srdca. Efektívne zobrazí zdravotné a športové údaje. Zároveň vďaka kovovému spracovaniu pôsobí elegantne.

10 kľúčových vlastností ARMODD Silentwatch 5 Pro

- Bezrámčekový 1,5″ displej s vysokým rozlíšením a výbornou čitateľnosťou aj na priamom slnku

- Prémiové kovové spracovanie

- Volanie priamo z inteligentných hodiniek cez Bluetooth

- Upozornenie na hovory, SMS, e-maily a správy z aplikácií

- Výber z viac ako 200 ciferníkov a možnosť vytvorenia ciferníka z vlastnej fotografie

- Pokročilý senzor na meranie tepovej frekvencie v reálnom čase aj pravidelných intervaloch, meranie spánku, krvného tlaku, EKG i saturácie kyslíka v krvi

- Denný prehľad o ušlých krokoch, vzdialenosti aj spálených kalóriách so záznamom do mobilnej aplikácie

- 11 športových režimov: chôdza, beh, cyklistika...

- Zobrazenie času aj po zhasnutí hlavného ciferníka

- Bezdrôtové nabíjanie a výdrž batérie až 20 dní

Volanie a upozornenie na to najdôležitejšie

Pre rýchle vybavenie hovoru s priateľmi alebo rodinou sú skvelým parťákom, na ktorého je vždy spoľahnutie. Zobrazí aj SMS, e-maily a správy z aplikácií, ktoré si môžete pohodlne prečítať. Odpadá tak otravná povinnosť mať mobilný telefón stále v ruke. 

Využiť môžete aj hlasového asistenta, ktorý je prepojený s vašim mobilným telefónom. Vhod príde možnosť diaľkového ovládania hudby, funkcia nájsť stratený telefón aj zobrazenie predpovede počasia.

Postrážia, prebudia aj poradia a vo všetkom sa prispôsobia

Koľko toho denne ujdete a spálíte, aký je váš tep, krvný tlak, saturácia kyslíka aj EKG – o tom všetkom budete mať dokonalý prehľad. Radi športujete? Inteligentné hodinky zvládnu zaznamenať chôdzu, beh, cyklistiku, švihadlo, bedminton, basketbal, futbal, beh na páse, jogu, voľný pohyb/posilňovňu aj eliptický trenažér. Dáta sa potom jednoducho uložia do aplikácie.

A viete, že kvalitný spánok je základom pre kvalitný život? ARMODD Silentwatch 5 Pro detailne odhalí, ako dobre spíte. A pri prebudení budete skrátka v pohode, pretože inteligentné hodinky vás jemnými vibráciami citlivo prebudia. 

Solídna výdrž batérie a funkcia otočného kolieska

Výmena nového ciferníka a prechodu v menu je vďaka otočnému koliesku jednoduchou a rýchlou záležitosťou. V širokej ponuke ciferníkov si vyberte niektorý z prednastavených vr. animovaných a samozrejme si môžete nahrať na ciferník aj vlastnú fotografiu.

V technických bodoch hodinky plnia vzorne štandardné požiadavky aktívneho užívateľa. Vodeodolnosť IP67, rýchle magnetické nabíjanie a skvelá výdrž batérie až 20 dní na jedno nabitie.

Prémiové kovové spracovanie

Ušľachtilý kov pôsobí moderne a sviežo. Jeho kľúčový benefit spočíva v materiálovej čistote a vysokej výrobnej kvalite zohľadňujúcej každodenné používanie inteligentných hodiniek.

Hodinky vynikajú v každom vašom pohybe. Dokonale sa prispôsobí vášmu dennému tempu a okolie si to ihneď všimne. V tichosti elegancie je vždy skrytá mocná sila neuveriteľných rozmerov.

Ukážka z mobilnej aplikácie

Intuitívne ovládanie je základ. Všetko frčí podľa toho, ako chcete vy. Chcete napr. dostávať na hodinky len notifikácie z Instagramu ale z Facebooku nie? Alebo si nastaviť príjemné zobudenie s pomocou jemnej vibrácie? Žiadny problém.

V aplikácii nájdete všetky zaznamenané športové aktivity, štatistiky prejdených krokov, spálených kalórií a zdravotné dáta k tepu a tlaku.

Parametre

Typ hodiniek
Značka ARMODD
Určenie Pánske
Farebný variant Čierny

Hardvér a softvér
Aplikácia WearPro - slovenčina
Kompatibilný OS Android 4.4 a vyšší, iOS 8.0 a vyšší
Konektivita Bluetooth 5.2, USB

Funkcie
Notifikácie prichádzajúci hovor, SMS, e-maily, aplikácie (napr. Facebook, Messenger…), lieky, schôdzky
Športové funkcie krokomer, vzdialenosť, spálené kalórie, stopky
Športový režim chôdza, beh, cyklistika, švihadlo, bedminton, basketbal, futbal, beh na páse, joga, voľný pohyb / posilňovňa, eliptický trenažér
Zdravotné funkcie meranie tepovej frekvencie, krvného tlaku, EKG, saturácie kyslíka v krvi, spánku
Ďalšie funkcie Bluetooth volanie, časté kontakty, hlasový asistent, diaľková spúšť fotoaparátu telefónu a ovládanie hudby, funkcia nájdi telefón, budík (vibrácie), počasie, kalkulačka, tréning dýchania, ochrana heslom, NFC (nepodporuje platenie), rozdelenie displeja, baterka, nastavenie jasu displeja, rôzne štýly zobrazenia menu
Rozsvietenie displeja otočením zápästia áno
Rozsvietenie displeja poklepaním na displej áno
Zobrazenie času aj po zhasnutí hlavného ciferníka áno (až 30 sec)
Bezdrôtové nabíjanie áno

Ciferník a displej
Displej dotykový 1,5" IPS
Rozlíšenie displeja 454x454 px
Počet ciferníkov 6 + vlastné foto a viac ako 200 v aplikácii vr. animovaných

Parametre
Kapacita batérie 320 mAh
Výdrž batérie pri bežnom používaní až 7 dní
Pohotovostný režim až 20 dní
Vodoodolnosť IP67
Vibrácie áno
Hmotnosť 70 g

Rozmery hodiniek
Priemer4,6 cm
Výška 1,1 cm

Rozmery remienka
Maximálny obvod zápästia 22 cm
Dĺžka 22 cm
Šírka 22 mm
Vymeniteľný remienok áno

Obsah balenia
Smart hodinky ARMODD Silentwatch 5 Pro, nabíjací magnetický USB kábel, návod v slovenskom jazyku, čierna darčeková krabička

Návod na stiahnutie
ARMODD Silentwatch 5 Pro - návod v PDF

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Hodnotenia produktu

61zákazníkov odporúča produkt
17zákazníkov neodporúča produkt
82 %
priemer z 146 hodnotení
5
88 ×
4
24 ×
3
15 ×
2
8 ×
1
11 ×

Zákazníci najčastejšie zmieňujú

 • dizajn (6)
 • batéria (4)
 • cena (3)
 • funkcie (2)
 • displej (2)
 • ovládanie (2)
 • kvalita (1)
 • doba nabíjania (1)
 • batéria (7)
 • meranie spánku (2)
 • NFC (1)
 • displej (1)
 • nedostatočný návod (1)
 • funkcie (1)

  Registrovaný používateľ

  ,
  automaticky preložené z Heureka.czHeureka.cz
  20 %
  • Pre nový kus, krásne prevedenie. Veľký displej.
  • Veľmi zlá kvalita, zoxidované kontakty. Reklamácie sa neprijímajú

  Hodinky Armodd Silentwatch 5 Pro po približne roku používania vykazovali na displeji rôzne farebné škvrny. Neuznali tvrdenie, že sú odolné "len" podľa normy IP67. Oxidácia kontaktov nebola spôsobená vodou, ako napísali v reklamácii. Hodinky neboli vôbec ovplyvnené vodou, ani tečúcou, ani striekajúcou. Hodinky Armodd neodporúčam, po roku zistíte, že ide o veľmi nekvalitnú konštrukciu. Zakúpené v spoločnosti Smartomat.

  Registrovaný používateľ

  ,
  automaticky preložené z Heureka.czHeureka.cz
  10 %
  • Ako nový, krásny obal, ale to je všetko.
  • - Krátka výdrž batérie, nabíjanie každé dva a pol dňa.
  • - Dlhší pobyt v bazéne prestal fungovať

  Po 14 dňoch používania sa vyskytla chyba zapínania a vypínania, kým sa batéria nevybila. Tlačidlá nereagovali. Po nabití sa to opakovalo. Mrzí ma, že som naletel na upútavku na hodinky. NEKUPUJTE. Hodinky som vrátil s tým, že odstupujem od zmluvy. Spoločnosť mi poruchu neuznala. Uvedená mechanická porucha pádom na chodník. Je to výmysel. Hodinky mi boli vrátené bez opravy. Sú to podvodníci. NEKUPUJTE si tieto hodinky s touto značkou ARMODD !!!!!

  Overený zákazník

  ,
  automaticky preložené z Heureka.czHeureka.cz
  10 %

  Pred necelým rokom som tu hodinky Armodd Silend Wacht 5 vychválil do nebies. Potom som ich použil. Omyl! Po pol roku vyzerali ako všetky hodinky z východoázijskej provincie:matné gombíky a nastavovacie koliesko, spotený vyleptaný povrch tela hodiniek spôsobený nekvalitným pokovovaním. A to som hodinky len používal, nebral som ich na kúpalisko a nechránil pred slnkom. Aj tak sa po niekoľkých ďalších týždňoch prestali na svojej,štandardnej nabíjačke úplne nabíjať! Hodinky som vrátil. Výsledok:reklamácia nebola uznaná, poškodil som si ich sám pádom, nárazom! Prosím vás, kto si chcete kúpiť výrobok tejto spoločnosti, nerobte to. Existuje dobrý dôvod domnievať sa, že skončíte ako ja! Pepe

  Registrovaný používateľ

  ,
  automaticky preložené z Heureka.czHeureka.cz
  10 %
  • Nič
  • Čínske sračky, ktoré nefungujú a spoločnosť nereaguje na recenzie. Odporúčam vyhnúť sa

  Overený zákazník

  ,
  automaticky preložené z Heureka.czHeureka.cz
  100 %
  • Odporúčam, musím priznať, že som veľmi spokojný

   Registrovaný používateľ

   ,
   automaticky preložené z Heureka.czHeureka.cz
   10 %
   • Spracovanie , štýl
   • Funkcie
   • Česká výroba
   • Batérie
   • ( najväčší mínus )
   • Zvuk pri volaní

   Zaujali krásnym vzhľadom a výdržou až 20 dní na jedno nabitie pri používaní všetkých funkcií , čo je len klamlivá reklama. Kto s hodinkami nič nerobí, aby ich udržal nabité? Kupujem si výrobok, aby som ho niekde vystavil? Pre mňa sú hodinky zbytočné. vyhodiť peniaze z okna.

   Overený zákazník

   , zakúpené v smartomat.sk

   Odporúča produkt

   100 %
   • Dobre

   Overený zákazník

   ,
   automaticky preložené z Heureka.czHeureka.cz
   60 %

   Neustále problémy s pripojením k telefónu. Neustále odpojovanie od telefónu z neho robí obyčajné hodinky, bez hovorov, správ, počasia atď.

   Overený zákazník

   ,
   automaticky preložené z Heureka.czHeureka.cz
   10 %
    • Kvalita

    NEODPORÚČA SA!!! Sledujte nosené felmi sporadicky. Nekvalitný softvér, hodinky sa stále kazili, vždy som ich musel dať do továrenského nastavenia. Reklamácia neuznaná. Rozhodne NEDOPORUČUJEM!!!

    Overený zákazník

    ,
    automaticky preložené z Heureka.czHeureka.cz
    20 %

    Som sklamaný, že reproduktor na hodinkách nefunguje, priložený silikónový remienok rozmerovo nesedí, má inú rozteč ako hodinky.