Recenzie Apple Watch Series 1 42mm

• Aktualizácie
  • Rýchlosť a svižnosť
  • Neseká
  • Aplikácie od výmyslu sveta
  • Notifikácie aj pri vzdialenosti iPhonu
  • Nefunguje bez iPhonu
  • Vysoká nepoklesajúca cena
  • Krátka výdrž

Sú to skvelé hodinky s aplikáciami od výmyslu sveta, cena je drahšia.

Overený zákazník mzone.sk

• Starsi model

janix666

Pridané: 10. augusta 2017

Zakúpený v MP3.sk

• kvalita, cena, monitoring sportovych aktivit
  • slaba bateria

Pridané: 9. júna 2017

Zakúpený v iStores

• kvalitné spracovanie, ľahké a príjemné na nosenie, funkcionalita je top!
  • slabá výdrž batérie

kto chce top produkt určite odporúčam

Award

www.produktroku.sk

Pridané: 1. marca 2017

PRODUKT ROKU 2016

Finalista súťaže ProduktRoku 2016, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov

Celá recenzia na www.produktroku.sk
Overený zákazník INGRAM

Viliam Jurášek

Pridané: 28. októbra 2016

Zakúpený v INGRAM

• Najlepší pocit z nosenia hodiniek aký som mal.
  • Zatiaľ žiaden.

Patrik Duda

Pridané: 10. októbra 2016

Zakúpený v iStores

• stabilná konektivita bez odpojovania (narozdiel od konkurencie)
  • displej
  • odozva
  • haptic feedback
  • Možno výdrž batérie ale náročný deň zvládnu bez problémov

Kto apple watch chce ten si ich kúpi ten kto ich nechce nekúpi čo viac dodať.

Overený zákazník NAY Elektrodom

Jozo

Pridané: 19. septembra 2016

Zakúpený v NAY Elektrodom

• predlzena ruka telefonu
  • bateria ani zdaleka nie je taka slaba, ako sa pise bezne v recenziach
  • mozete odpovedat na spravy okamzite - hlasova transkripcia funguje bezchybne!!!!
  • trosku pomalsi system
  • nie velmi pekne ciferniky (nedaju sa doinstalovat nove)

Pridané: 3. mája 2016

• ..., zodpovedá kvalite APPLE...,
  • .... rok po vyrobení..., to zodpovedá tak dodávke v dobe Marka Póla...,

...výrobky áno, len ten marketing...,

Ondrej

Pridané: 19. apríla 2016

• Skvelý doplnok ku iPhonom
  • Nič

Odporúčam

Palo

Pridané: 18. apríla 2016

Zakúpený v Gigastore

• všetky vychytávky apple produktov s decentným diskrétnym upozornením jemným vibrovaním
  • chýbajúca vodotesnosť a GPS, t.j. plná funkčnosť pri športových aktivitách bez potreby iPhone v relevantnej blízkosti

Apple pozitívni ľudia určite ocenia tieto hodinky aj keď šport bez obmedzení by si vyžadoval doplniť GPS a vodotesnosť na úroveň konkurenčného Samsungu Galaxy S7 nielen pre hodinky ale aj samotný iPhone

Pridané: 6. apríla 2016

• stylove

stylove hodinky. Na mp3.sk som ich kupil najlacnejsie

peterbacask

Pridané: 15. marca 2016

• funkcionalita
  • podpora aplikácií
  • vyššia cena

Apple Watch som si vybral preto, lebo používam produkty Cupertinskej spoločnosti. Hodinky spĺňajú to čo som od nich očakával. Po správnom nastavení dokážu, uľahčiť a zefektívniť prácu. Svoje subjektívne pocity som zhrnul tu:

peterbacask.blogspot.sk alebo peterbacask.wordpress.com

Overený zákazník K24.sk

Majo M

Pridané: 13. marca 2016

Zakúpený v K24.sk

• Skvelý displej, množstvo funkcií, plynulosť OS

Skvelé hodinky na šport i na každodenné nosenie. Sú návykové a už si bez nich neviem predstaviť deň, napomáhajú pri sms prípadne pri rýchlom vybavení hovoru i keď by nebol zlý trošku lepší reproduktor nakoľko sú v hlučnom prostredí slabo počuteľné no nie až v takej miere aby som mohol tvrdiť,že nepočujem nič. Potešil ma aj hudobný prehrávač, ktorí funguje aj bez nutnosti mať pri sebe iPhone i keď budete potrebovať k tomu ešte bezdrôtové sluchátka no pri športe to oceníte nakoľko nebudete obmedzovaný káblom. Ak by som mal znovu možnosť vybrať si či si Apple Watch kúpiť alebo nie tak by som bez váhania nakúpil znova.

Miki

Pridané: 12. marca 2016

• Dizajn
  • Spracovanie

Dizajnovo perfektný produkt ktorý navyše je kompatibilný s vašim mobilo, teda pokial máte iPhone..

petorka

Overený zákazník Mironet.cz

WildSammy

Pridané: 11. februára 2016

Zakúpený v Mironet.cz

• Naozaj ľahké a kompaktné hodinky
  • Akoby rozšírená ruka telefónu
  • Zdravotné funkcie
  • Jednoduchšie telefonovanie v aute
  • Výborná prepojenosť s telefónom
  • Dva náramky kratší aj dlhší
  • Aj 42mm rozmer sa mi zdal na prvý pohľad malý
  • Pomalšia synchronizácia s telefónom a prípadné aktualizácie
  • Chvíľu potrvá kým sa s nimi človek naučí plne robiť

Kvalitné inteligentné hodinky s vyššou cenovkou avšak ich spracovanie, software a funkcie vyššiu cenu vyvážia. Dokážu človeku uľahčiť niektoré každodenné veci, majú výborné funkcie pre tých, čo sa venujú aj cvičeniu, čiže dokážu zmerať kalórie a vedú Vás trocha k zdravšiemu a ľahšiemu životu. Dizajn hodiniek je nadčasový a budú pekné stále aj o pár rokov. Odporúčal by som ich každému, kto má telefón od Apple.

Pridané: 4. decembra 2015

• design, funkcie, vydrz 2 dni
  • nic

spolahlive zariadenie, skusenosti pozitivne, vydrz lepsia ako som ocakaval, pouzivam ho kazdy den.

Overený zákazník INGRAM

• Nic

Odporúčam skvelý doplnok iPhone 6s a aj k nižším radám

www.letemsvetemap...

Pridané: 17. novembra 2015

Recenze Apple Watch: tak co, koupit nebo nekoupit?

Ta Beluga na stole už je pomalu na dně a já bych mohl v klidu skončit a dát vám pokoj, ale tentokrát fakt ne. Počkat jdu pro Diplomatico a pokračujme. Ok, takže proč má smysl ještě psát? Protože pokud se podíváte na hodinky do 15 000Kč, nemáte důvod si je kupovat a rozhodně se vám víc než nějaké Casia, G-Shocky, Swatch a podobné legrace vyplatí jít do Apple Watch. Je tu však jeden velký háček, který je skutečně podstatný. Ano do 15 tisíc si určitě kupte raději smartwatch, než klasické hodinky, ale mají to být zrovna Apple Watch? Jasně, taky miluju Apple jako vy a taky mu ledacos odpouštím jen proto, protože to je Apple, ale tentokrát ne. Proč ostatní vyrábí kovové smartwatch z leštěné nerezy, se safírovým sklíčkem a kovovým tahem pod deset tisíc a Apple vám dá nejlevnější model bez safíru, z hliníku a na gumě za 11 000Kč? Čím jsou Apple Watch tolik výjimečné od ostatních hodinek v kategorii Smartwatch, že co se materiálů týká, musíte za ně platit s kovovým tahem přes 20 tisíc, když ostatní se spokojí s cenou do deseti tisíc? Tentokrát mi přijde, že Apple skutečně přestřelil a pokud si vezmete zlato, které byste získali roztavením Apple Watch Edition, pak zjistíte, že cena tohoto modelu je skutečně nesmyslná. Asi si nekoupíte ke svému iPhonu, iPadu, iMacu a MacBooku Air hodinky od LG nebo Huawei a ani to po vás nechci, jen se zamyslete nad tím, zda to tentokrát Apple s cenou trošku nepřehnal, když ostatní dokáží použít stejné materiály jako Apple u prémiového modelu u základního a chtějí za něj méně než Apple za model Sport. Abych to tedy celé shrnul, pokud chcete kupovat hodinky do 15 000Kč, pak bych v podstatě nepřemýšlel nad ničím jiným než nad Smart Watch, pokud chcete kupovat hodinky za 150 000Kč, pak si k nim Smart Watch kupte taky, uvidíte sami, že pro ně najdete využití. Osobně střídám v současné době zbrusu nové Omegy Aquaterra z limitované edice James Bond, Breitling Superocean a Apple Watch Sport. Upřímně si nedovedu představit nosit jen Apple Watch a nikdy si nevzít klasické hodinky, na druhou stranu si zase nedovedu představit vzít si na bajk, na procházku se psem do lesa nebo na cvičení jiné hodinky než Apple Watch…

Celá recenzia na www.letemsvetemap...

aiwe.sk

Pridané: 23. októbra 2015

• Skvelý retina displej.
  • Veľkosť je maximálne vyhovujúca.
  • Veľký výber využitia týchto hodiniek.
  • Plynulý chod.

Proste Apple. Niet čo dodať. Jednoduchosť, ladnosť, krása, výkon. Maximálna spokojnosť.

Overený zákazník najtovar.sk

Filip Karas

Pridané: 10. októbra 2015

Zakúpený v najtovar.sk

• okamžitý prehľad o SMS, hovoroch, viber a iné
  • možnosť prevziať hovor priamo na hodinkách
  • zobrazenie vonkajšej teploty
  • vibračné notifikácie
  • monitor aktivity

Hodinky som si kúpil cez internet kedže v dobe nákupu ešte neboli oficiálne uvedené na slovenský trh a nevedel som čo od nich môžem očakávať. Milo ma ale prekvapili použiteľnosťou a širokou škálou funkcií. Batéria má večer po celodennom nosení niečo málod nad 50% čo je fajn.