Vector Meridian

Produkt nemá žiadne parametre.

Produkt nemá žiadne parametre.

Vector Meridian smarthodinky - Brushed Steel/Black Padded Leather

Štýlové, kompaktné a elegantné. Vyrobené z nerezovej ocele s presným lineárnym brúseným povrchom a náramkom z čiernej jemnej prírodnej kože Vám dodá jemný nádych luxusu.

Meridian SmartWatch má všetky vlastnosti jemného hodinárstva, ktoré sú vylepšené neobvyklou 30-dňovou výdržou batérie, ktorá kombinuje jemnosť a technológiu.Sú kompatibilné s väčšinou telefónov so systémom Android, iOS a Windows. Môžete komunikovať so svojimi obľúbenými aplikáciami a prijímať príslušné oznámenia priamo do Vašich hodiniek, či už z predinštalovaných alebo ľahko vymeniteľných ciferníkov.Aplikácie zahŕňajú sledovanie činnosti, počasie, Twitter, Facebook, informácie o akciách, hudbu, ESPN, Nest, Evernote a mnoho ďalších spoločenských, hudobných, lifestylových a nákupných aplikácií.Meridian SmartWatch sú vodeodolné až do 50 metrov a so vždy zapnutým monochromatickým displejom zobrazujú čas bez potreby stlačenia tlačidla.

1zákazník odporúča produkt

• Výborná výdrž! Nemá dotykový display! Vodeodolný.
      • Verzia s čiernym silikonovým remienkom je ako magnet na jemnú špinu. Vyššia cena.

Dlho som skúšal fitnes náramky(sony ,xiaomi ,garmin) ako aj smart hodinky(alcatel) ,kým som sa dopracoval k týmto hodinkám. Kúpil som si ich vo verzii s čiernym silikonovým remienkom.
      Postupne som si vlastne "vyfiltroval" pre mňa "nepotrebné" funkcie ,vlastnosti.
      Pre mňa sú ako stvorené!
      Tieto hodinky sú pre takého ,koho nebaví nabíjanie každý druhý deň ,kto nepotrebuje hodinkami telefonovať.
      Využívam ich na monitorovanie dennej aktivity ,notifikácie z telefónu sú tiež funkcia ,ktorú človek využije ak sa pohybuje v hlučnom prostredí a zvonenie nie je počuť ,vtedy upozorní vibráciami ,ktoré sú tak akurát. Upozorní tiež na e-mail ,SMS ,správy zo sociálnych sietí.
      Kvalita spracovania je výborná.
      Velká výhoda je v tom ,že hodinky neustále zobrazujú čas ,a ostatné informácie ,ktoré si človek pridá na display bez nutnosti otáčania hodiniek k sebe.
      Nemá dotykový display ,ovládajú sa mechanickými tlačidlami na boku ,ako "digitálky"spred niekolkých rokov :-)
      Jednoznačne odporúčam ,ale každý nech si vyberie také ako mu vyhovujú.
      Mám výrobky apple ,ale by ma nebavilo nabíjať hodinky každy deň.