Samsung Galaxy Gear S2 Classic SM-R732

Hodinky Gear S2 od spoločnosti Samsung sa rýchlo stanú vašou súčasťou, bez ktorej sa nehnete ani na krok. Dostanú sa vám pod kožu nielen svojou nabitou výbavou, ale tiež jedinečným dizajnom inšpirovaným Atelierom Mendini, s ktorým dokonale podtrhnete svoj osobitý štýl. Hodinky v sebe skrývajú množstvo chytrých aplikácií na každý deň, ponúkajú široké možnosti pripojenia a dohliadnu aj na vaše zdravie. Ba čo viac, čoskoro ich budete môcť využiť i ako peňaženku.

Pre každú príležitosť

Hodinky Gear S2 perfektne obomknú vaše zápästie. Majú odolné telo z nerezovej ocele. Môžete si ich vziať ku každej príležitosti, pretože výmena pásku i prispôsobenie ciferníka je viac než jednoduché.

Určenie
Veľkosť úložiska
4 GB
42 g

• , zakúpené v Bestcena.sk

• Vzhlad klasickych hodiniek.
    • Cena, kedze vonku je uz novsia generacia (S3).
    • Tizen OS ma celkom prekvapil = intuitivne "listovanie".
    • Som "jablckovy" fanusik, ale uprednostil som tieto samsung hodinky, i ked nie vsetky funkcie viem plnohodnotne vyuzit (iOS je uzavrety a naplno funguje len s jablcovymi produktmi).
    • I ked som upgradel SW .. pocitanie poschodi mi nefunguje (na S3 to vraj ide - potvrdene kamosom co ich ma). Ani mi to nevadi, lebo hodinky som si nekupoval preto aby mi merali tep, ratali kroky a dalsie aktivity :). Chcel som len vediet o prichadzajucich hovoroch a notifikaciach a nemat telefon stale v ruke a kontrolovat ho.

Dispay je 1.2 palca a pre niekoho moze posobit maly (alebo mensi). Gear S3 mi prisiel uz vsak "velky" . Kazdemu podla chuti. Rozmerovo su vsak take unisex.
    Vedel som presne co funguje a co nebude fungovat, kedze mam iphone. Hodinky splnili moje ocakavania.

• , zakúpené v Turbado.sk

• Spokojnosť s výrobkom
  • , zakúpené v Extreme Computers

• spolahlive, rychle, elegantne hodiny. to co som ocakaval som aj dostal
    • zatial malo aplikacii k nim

Skvele hodinky podla mna top na trhu. Ak niekto zhana chytre hodinky tieto mozem vrelo odporucit. Male elegantne lahke spolahlive a so samsung s7 funguju bezchybne.

Určenie
Veľkosť úložiska
4 GB
42 g

Majú šmrnc

Vkus, vtip a zmysel pre farby týmto hodinkám požičal italský dizajnér a architekt Alessandro Mendini. Vďaka nemu vznikol aj sortiment jedinečných remienkov a ciferníkov, ktoré nezaprú svoju výnimočnosť a dokonale podtrhnú váš originálny štýl.
Majú šmrnc

Kolom dokola

Stačí jemné otočenie prstencom a razom vám budú k dispozícii všetky základné funkcie smartphonu. Môžete tak prechádzať emaily, preskakovať skladby behom prehrávania, alebo trebárs hľadať v mapách. S každým otočením bude váš svet o kúsok lepší.
Kolom dokola

Bdie nad vami

S aplikáciou S Health budete mať svoje zdravie pod kontrolou. Môžete sledovať tep svojho srdca, každodennú úroveň aktivity, počet ujdených krokov a dokonca i pomer medzi príjmom vody a kofeínu. Samozrejmosťou sú i motivačné správy, ktoré vás skvelo naladia na nadchádzajúcu aktivitu.
Bdie nad vami

Bezdrôtové napájanie

Vďaka bezdrôtovému nabíjaciemu doku môžete svojim hodinkám dopriať prísun energie vždy, keď to budú potrebovať. Vy tak budete stále fit, zostanete pripojení a v neďalekej dobe s týmto modelom budete môcť dokonca platiť.
Bezdrôtové napájanie

Prísun aplikácií

Aby pre vás tieto hodinky boli ozajstným prínosom, pripravuje pre vás spoločnosť Samsung spolu s partnermi stále nové aplikácie.
Prísun aplikácií

Jednoduché pripojenie

Chcete si ísť zabehať v rytme svojich obľúbených skladieb? S hodinkami Gear S2 to nie je problém. Majú v sebe totiž dostatok miesta pre váš celý obľúbený playlist, ktorý môžete jednoducho synchronizovať z vášho telefónu.
Jednoduché pripojenie

Samsung Watch Gear S2 Classic R7320 Black

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu.

A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:

Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!

Vďaka partnerstvu prináša Alessandro Mendini do hodiniek Gear S2 svoj vkus, humor a zmysel pre farby. Výsledkom je široká škála ciferníkov hodiniek a remienkov, ktoré dopĺňajú váš štýl.

Pohyb
S hodinkami Gear 2 sú základné funkcie smartfónu k dispozícii otočením ruky. Miernym otočením lunety si môžete posúvať text pri čítaní dlhého e-mailu, priblížiť mapu alebo prejsť na ďalšiu skladbu pri počúvaní hudby. Život je každým otočením o niečo lepší.

S Health
S hodinkami Gear S2 je starostlivosť o zdravie ešte jednoduchšia. Sledujte denné úrovne aktivity, srdcový pulz a množstvo vypitej vody a kofeínových nápojov. Starajte sa o svoje zdravie aj vďaka motivačným správam.

Napájanie
Hodinky Gear S2 umožňujú zachovať si prehľad, zostať fit a dokonca aj kúpiť si kávu. A keď ich treba nabiť, stačí ich položiť na bezdrôtovú nabíjaciu podložku.

Partneri
Uzavreli sme partnerstvo s mnohými výrobcami úžasných aplikácií, vďaka ktorým budete mať z hodiniek Gear S2 naozaj úžitok. Od výletov do ďalekých krajín až po zabezpečenie domácnosti – všetko je možné.

Pripojenie
Vďaka dostatku miesta na 300 skladieb jednoducho synchronizovaných s telefónom si svoje obľúbené zoznamy skladieb môžete vziať so sebou. Dokonca aj keď si idete zabehať a telefón necháte doma. Stačia vám len hodinky Gear S2 a Bluetooth slúchadlá Level U.

Párovanie s väčším počtom smartfónov ako kedykoľvek predtým
Kompatibilné smartfóny
Hodinky Gear S2 je možné spárovať so smartfónmi Samsung so systémom Android 4.3 alebo novšou verziou, ktoré majú aspoň 1,5 GB RAM.
Hodinky Gear S2 je možné spárovať so smartfónmi inej značky ako Samsung so systémom Android 4.4 alebo novšou verziou, ktoré majú aspoň 1,5 GB RAM.

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Bestcena.sk

• Vzhlad klasickych hodiniek.
    • Cena, kedze vonku je uz novsia generacia (S3).
    • Tizen OS ma celkom prekvapil = intuitivne "listovanie".

• , zakúpené v Turbado.sk

• Spokojnosť s výrobkom
  • Trvalo to pár generácií, ale výsledok je tu a môžeme povedať, že nové Samsung Gear S2 sú doposiaľ najlepšie hodinky z di...

Zobraziť celú recenziu na samsungmagazine.eu

• , zakúpené v Extreme Computers

• spolahlive, rychle, elegantne hodiny. to co som ocakaval som aj dostal
    • zatial malo aplikacii k nim

• hodinky funguju ako maju

si robite srandu ze hodinky cez google play nefunguje ? ..no jasne ze vam nefunguje ked je to samsung a vy don chcete nainstalovat cez niejaky smejd alebo inu znacku ako nie samsung to je logicke a pochopitelne ....treba si pozriet cez ake mobili to ide naistalovat a kopirovat bez problemov a vsetko pojde ako ma ..zacnite uz pouzivat mozgy ....hodinky su top ! a ich mam za omnoho lacnejsie ako na svk trhu !

• , zakúpené v HEJ.sk

• Gear, S Health, IP68
    • Vydrz na baterii

Jednoducho je top.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Dizajn
    • jednoduchost pouzitia
    • mnozstvo aplikacii

Vynikajuce smarthodinky s velkym mnozstvom roznych aplikacii, moznost prisposobenia si roznych funkcii hodiniek.

• Pokial funguju,je to OK
    • Pozor ! Aplikacia Gear S2 sa neda k hodinkam pripojit a tym padom su nefunkcne !
    • Vyvojar nereaguje na kritiku v Google play !

V takom stave su hodinky nanic....

• pekný dizajn
    • oproti starším verziám nemá reproduktor, takze si z nich už nezatelefonujete a oproti Gear S nemajú SIM kartu - takže uz ich von bez mobilu nevezmete - napríklad si ísť zabehat

tešil so sa na nich, ale kvôli chýbajúcemu reproduktoru a sim karte ostávam pri starších Gear S. To že staršie modely mali aj kameru v sebe a infraport na prepínanie TV, satelitu, klimatizácie atd. som už oželel, ale toto je už veľka strata pre mňa.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Super. Celkom dobrá výdrž batérie, celé dva dni, očakával som že to bude menej.
    • Chcelo by to viac aplikácií. Cena .

Fešny doplnok. Nieje problém na klávesnici odpísať na mail či sms.