SAMSUNG Galaxy Gear 2 Neo SM-R3810

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Cena, vzhlad
    • Vydrz? Obacsne padanie, len pre Samsung Mobily

Pekny kompromis medzi kvalitou a vzhladom a cenou. Skoda len ze su len pre Samung mobily. avsak inak maximalne spokojny.

• , zakúpené v najtovar.sk

odporúčam

použiva sa mi velmi dobre

Produkt nemá žiadne parametre.

Štandardná batéria, Li-ion 300mAh, audio: Kodek: MP3/AAC/AMR/Vorbis, Formát: MP3, M4A, AAC, OGG; Základné funkcie: Volanie prostredníctvom Bluetooth, fotoaparát, oznámenie (SMS, e-mail, aplikácie), ovládač médií, plánovač, Smart Relay, S Voice, stopky, časovač, počasie; Formát: MP3, M4A, AAC, OGG, Štandardná výdrž 2 až 3 dni, pri menšom využívaní až 6 dní, ; Krokomer, cviky, merač srdečného tepu, stopky, časovač; WatchON Remote: diaľkové ovládanie pomocou senzoru IrLED; Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v HEJ.sk

• Cena, vzhlad
    • Vydrz? Obacsne padanie, len pre Samsung Mobily

• , zakúpené v najtovar.sk

odporúčam

• Odolnosť voči vode a prachu
    • Výdrž na batériu - mne aj 3-4 dni
    • Rýchlé nabíjanie
    • Design
    • Infraport na ovládanie smart tv
    • Remienok treba stále napravovať na ruke,stále padajú pod rukáv

Pekné hodinky bol to darček na vianoce,zatial som spokojný,foťák síce nemajú ale kto nepotrebuje fotiť hodinkamy a len zdvíhať hovory úplne postačia,merač srdcového tepu nie vždy funguje treba hodinky pridržať k ruke a potom namieria. Dostal som k note 4,hodinky vydržia viac než mobil takže som spokojný až na ten remienok ktorý musím stále upravovať a dávať pozor aby som hodinky nestratil

použiva sa mi velmi dobre

• , zakúpené v mobilonline.sk

Hodiny su v pohode nemam snimy ziadny problem

Super

• notifikácie
    • telefonovanie
    • množstvo aplikácii
    • moderný vzhľad
    • zatiaľ nič

Hodinky by som určite odporučil majiteľom kompatibilných zariadení. Posúvajú komunikáciu o úroveň vyššie. Myslím si že je to vhodný doplnok s mnohými funkciami. A myslím si že každý nadšenec techniky by ich mal vyskúšať. Mnoho ohlasov som počul na výdrž batérie, spôsob nabíjania a pod., ale to je myslím si dnes už skoro bežná vec nabíjať telefón každý alebo každý druhý deň. Samsung Gear 2/ Gear 2 Neo sú určite veľkým skokom dopredu.

• , zakúpené v K24.sk

• výborné

hodí sa k práci môjho muža

• + zobrazenie notifikácií v hodinkách
    • + hlasové vytáčanie kontaktov a prijímanie hovorov v hodinkách
    • + absencia fotoaparátu (znížila cenu na prijateľnú úroveň )
    • - nepresné merania ( športové aktivity, tep, krokomer, vzdialenosť)
    • -niektoré funkcie by mohli byť ľahšie prístupné v menu (pre mňa vypínanie Bluetooth)

Hodinky používam s Galaxy note 4. Primárne využívam na zobrazenie správ, emailov, a upozornení úloh z kalendára telefónu (nemusím veľký telefón vyberať z vrecka resp. bundy. Ak je to možné (prostredie kde sa nachádzam) prijímam hovory resp. volám. Pre takéto využitie sú ideálne.
    Merania športových aktivít sú nepresné napr. ak máte telefón vo vrecku tak trasa sa v mapách zobrazuje nepresne. Mnoho funkcií nevyužijete resp. Vás zunujú (režim spánok, krokomer atď.).
    Batéria mi vydrží tri dni no doma hodinky nenosím (odpájam od telefónu a vypínam Bluetooth).
    Chcel som ich primárne na zobrazenie notifikácií aby som nemusel stále vyberať telefón z vrecka (pracujem v teréne) tak sa hodí aj ich odolnosť (note 4 je v bezpečí vo vrecku).
    Kúpil som ich na Bazoš.sk za cenu pod 100 €. Viac by som za nich nedal. Pre spojenie s veľkým mobilom odporúčam.

• Výkonné
    • Pamäť RAM
    • Farba
    • Štýlové
    • Telefonovanie
    • SMS
    • ANDROID
    • Všetko

mám rád inteligentné hodinky hlavne samsung možno si ich kúpim.